سرپرست فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: دو بار آتش سوزی پیاپی طی یک هفته نمی تواند بی دلیل صورت بگیرد.


محمدعلی شجاعی در خصوص آتش سوزی که در سایت تیراندازی با کمان رخ داد گفت: برای دومین بار و این بار با شدت بیشتری این اتفاق افتاد. البته دفعه اول هم آتش سوزی کمی عجیب بود چراکه هیچ دلیلی برای حریق وجود نداشت.

وی ادامه داد: آتش سوزی بار اول با تلاش دوستان مهار شد اما در بار دوم مجهز تر و فنی تر عمل شده و آتش سوزی را از کانکس آغاز کرده بودند.

شجاعی در خصوص اینکه آیا این حادثه عمدی بود، یادآور شد: مأموران آتش نشانی قوطی مواد آتش زا در محل پیدا کردند و نظر آنها همین بود. آنها هر چه جستجو کردند نتوانستند دلیل دیگری را برای حریق پیدا کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که این حادثه به مدیران قبلی ارتباط دارد یا خیر، افزود: این حادثه را به کسی ربط نمی دهم اما دلیلی نیست که خیلی هم خوش بین باشم. دو بار آنش سوزی پیاپی طی یک هفته نمی تواند بی دلیل صورت بگیرد، مخصوصا در کانکسی که درهایش بسته است و کسی در آن رفت و آمد نمی کند.

شجاعی در خصوص وضعیت تیم ملی در آستانه اعزام به آمریکا گفت: وظیفه داشتم تیم ملی کشورم را تقویت کنم که وقتی به رقابت های بین المللی اعزام می شود، شأن ایران حفظ شود، ضمن اینکه هر ورزشکاری که لایق است به تیم ملی دعوت شود. از روز اول هم هدفم همین کار بود اما چون دوستان تجربه شان کم بود اجازه نمی دادند کارمان را انجام دهیم.

وی ادامه داد: وقتی درهای تیم ملی باز شود دوستان ملی پوش علاوه بر اینکه نفراتی را پشت گوش خود حس می کنند، قطعاً برایشان انگیزه ای ایجاد می شود تا در رقابتی برابر شرایط خود را بهبود ببخشند.

سرپرست فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص صحبت های میلاد وزیری گفت: این افراد یک مقدار کم تجربه هستند و از سویی تحریک هم می شوند که این موارد باعث لطمه خوردن خودشان می شود. خدا را شاهد می گیرم که با وضعیتی که پیش آمد بیشتر از همه، من نگران این تعداد از ملی پوشان بودم، چرا که نمی توان از یک سو بی نظمی را دید و به آن ادامه داد و از سوی دیگر باید این شرایط را تحمل می کردیم تا ملی پوشان به سمتی نرسند که به ورطه سقوط بیفتند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 خرداد 1391    | توسط: h a s a n    | طبقه بندی: عمومی، اخبار، معرفی چهره ها،     |
نظرات()