كماندار ملی پوش ایران: مربیان كره‌ای نتوانستند نتیجه چندانی در ایران بگیرند
11 (12 of 27).jpg

پس از بركناری مربیان كره‌ای تیم ملی ریكرو، برخی از بازیكنان از جمله میلاد وزیری كماندار المپیكی ایران انتقاداتی را در این رابطه مطرح كردند اما از سوی دیگر كمانداران سابقی كه پیش از این از تیم ملی دور مانده بودند و حالا دوباره به تیم باز گشته‌اند از تغییر صورت گرفته در تیم ملی اظهار رضایت می كنند.

عماد خلج عضو تیم ملی ریكرو مردان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره تغییر و تحولات اخیر در فدراسیون تیر و كمان گفت: من حدود چهار سال عضو تیم ملی بودم، اما پیش از اعزام به مسابقات «گوانگجو» از تیم كنار گذاشته شدم. این در حالی بود كه حتی ركورد خوبی را در انتخابی تیم ملی برای این رقابت‌ها زده بودم.

وی ادامه داد: زمانی كه از تیم ملی كنار گذاشته شدم، دیگر انگیزه‌ای برای تمرین نداشتم و همین موضوع باعث شد تا حدود یك سال تیراندازی را كنار بگذارم.

خلج افزود: زمانی كه در ریاست فدراسیون تغییر و تحول صورت گرفت مجددا در انتخابی تیم ملی شركت كردم و به اردو بازگشتم.

این ملی‌پوش تیر و كمان با اشاره به این كه مربیان كره‌ای حدود هشت سال در ایران بودند، افزود: در مدت حضور این مربیان تیم ملی نتوانست نتیجه‌ چندانی را كسب كند و حالا كه آن‌ها نیستند تنها سه، چهار ملی‌پوش با حضور مربی جدید مخالف هستند كه فكر می‌كنم این چند نفر افرادی هستند كه در تمام اردوهای تیم ملی حضور داشته و به تمام مسابقات برون مرزی اعزام می‌شدند.

خلج اضافه كرد: من پیش از این هم با مربی روسی كار كرده‌ام. ایشان به خوبی می‌توانند با ملی‌پوشان ارتباط برقرار كنند و این موضوع تاثیر خوبی بر روند آمادگی ما دارد.

این ملی‌پوش تیر و كمان اضافه كرد: یكی از مشكلاتی كه ما با مربیان كره ای داشتیم، آن بود كه در اوایل آن‌ها نمی توانستند فارسی صحبت كنند و حتی مترجم هم برخی از موضوعات را ممكن بود اشتباه به ما منتقل كنند در نتیجه‌ ما یك حركت را به اشتباه انجام می دادیم و آن برایمان موضوع می‌شد.

خلج خاطر نشان كرد: فكر می‌كنم با توجه به حضور این مربی روسی، تیم ملی در آینده نتیجه‌ بسیار خوبی را كسب كند و با گذشت زمان مشكلاتی كه حالا در تیم ملی به وجود آمده است، برطرف خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 خرداد 1391    | توسط: h a s a n    | طبقه بندی: عمومی، اخبار،     |
نظرات()